Leden 2008

Habbo Hotel Chat 15.04.07

31. ledna 2008 v 23:14 | BillundTom |  TokioHotelwallpapery

31. ledna 2008 v 23:09 | BillundTom |  » Wallpaperyawy twins

31. ledna 2008 v 22:18 | BillundTom |  » Avatary

new Hungarian Bravo 3/08

31. ledna 2008 v 14:42 | Marti.Kaulitz |  » Scany z časopisů


Interview po NRJ Awards

30. ledna 2008 v 20:48 | Marti.Kaulitz |  ○○ Rozhovory & Články
Bill: Jsme velmi šťastní a velmi potěšeni. Nemůžeme tomu uvěřit. Co se stalo během těchto dvou let, je to mimořádné. Být tady, úspěch ve Francii, být tady na NRJ Awards v konkurenci s tak skvělými umělci...je to opravdu děsivé...
Tom: Tahle cena má hrdé místo, protože je to naše první cena ve Francii, která jde přímo od našich fanoušků.

Víte, že díky vašemu úspěchu ve Francii, se hodně mladých lidí chce učit německy?
Bill: Ve skutečnosti jsme velmi šťasní a trochu překvapeni, protože jsme si nikdy nemysleli, že bychom mohli dělat něco pro školu. Protože lehce rozumíme, že někdo nemá náladu, učit se do školy!
Tom: Je to jistě poprvé, kdy může být náš učitel němčiny na nás pyšný.

TH: Mockrát děkujeme!

TH budou na "Goldene Kamera"

30. ledna 2008 v 20:47 | Marti.Kaulitz |  News
Ječící alarm na "Goldene Kamera": Také kapela "Tokio Hotel" obdrží 6.února cenu. A se čtyřmi kluky z Magdeburku bude s jistotou cestovat také hodně mladých fanynek do Berlína.
TH_21893364.jpg picture by MartiKaulitz5
Sotva přijeli kluci z prázdnin, už přijímají zase ocenění! 6.února bude teenie kapela na "Goldene Kamera", které je propůjčené časopisu "Hörzu".
Magdeburská kapela - 18letá dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer - vítězoví v kategorii "Musik National". Před hosty v Ullsteinhalle Axel Springer AG v Kreuzbergu budou také vystupovat.
Úspěch teenie rockerů je skutečně úžasný: Tokio Hotel jsou také v zahraničí oslavováni jako hrdinové. Právě byli v Cannes vyznamenáni jako nejlepší mezinárodní kapela hudební cenou rádiové stanice NRJ.
Od roku 2003 existují "Tokio Hotel", předtím se čtyři kluci jmenovali ještě "Devilish". Jejich debutový singl "Durch den Monsun" přestihl v roce 2005 všechna očekávání a skočil do hitparád. Tokio Hotel obdrželi zato "Bambi" v kategorii "Pop national" stejně tak jako hudební cenu "Comet" a "Eins Live Krone" jako nejlepší nováček.
V roce 2006 získali první Echo a World Music Award (nejúspěšnější německá kapela). V 2007 obdrželi své druhé Echo - vedle mnoho dalších ocenění. Na "Goldenen Kamera" budou vedle jiných, jako jsou Kylie Minogue a Robert de Niro

11.SP

30. ledna 2008 v 20:44 | Marti.Kaulitz
Spřátelili jsme s další stránkou o Tokio Hotel,tentokrát ze zahraničí.Nejspíš anglická nebo něco kového :D. TomundBillonline.net.tc
THX : * : )

Velký US - fancheck

30. ledna 2008 v 16:50 | Marti.Kaulitz |  ○○ Rozhovory & Články
V únoru mají Tokio Hotel svoje první koncerty v USA! Jaké tam mají šance? Bravo startovalo bleskovou anketu a na místě se ptalo mladistvých…
Teď to bude vážné: V únoru makají Tokio Hotel na USA, aby dobyli zemi. Ale jak si tam Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) povedou? Zpravodaj Brava Andreas Renner to testoval na slaveném hollywoodském bulváru v Los Angeles s postery TH a iPodem, na kterém měl anglické hity TH: I když nikdo o kapele neslyšel, promítají se TH extrémně dobře. Vzhled a zvuk přesvědčil! 15.března budou hrát kluci svůj prví koncert v Hollywoodu. Potom následuje Anaheim a New York (Anaheim je zrušen). Dříve dokonce dva koncerty v Kanadě. Šílené: Show v New Yorku a Kanadě byly během pár minut VYPRODANÉ! "Telefony se nezastavily", konstatuje manažerka koncertu Barbara Skydell. Proto vyžádala americká nahrávací společnost, že kapela musí přijet dříve! Tokio Hotel odmítli! "Naše vystoupení na "Goldenen Kamera" 6.2. v Berlíně jsme nechtěli v žádném případě odříct", říká Tom jasně. "Všichni fanoušci jsou smutní, že nemůžeme být na Echu, uvidí nás potom aspoň v TV…"
Layla (17) a Rebecca (17)
"Wow, zní superně. Vůbec ne německy, ale spíše americky. S touto hudbou budou mít u nás určitě velký úspěch."
Aubrey (17)
"Tyhle songy rockují. Zní docela cool. Ale také nic obrovského. To je školní kapela?"
Clair (15) a Sarah (15)
"Vypadají skutečně cool. Především tenhle Bill. Je opravdu sladký. Když tady kluci zahrají koncert, uvidíme je živě…"
Maya (17) a Zoe (17)
"Nevypadají špatně, obzvlášť tenhle Bill. Ale do mdlob bychom z nich neupadli. Ta hudba taky není naše věc - víc se nám líbí Jonas Brothers.
Alex (14) a Kim (14)
"Jejich song "Scream" zní docela dobře. Ale účesy obou bratrů jsou už něco jiného. Kdybychom tak přišli do školy, měli bychom zlost na krku."
Jenn (17) a Arianna (17)
"Tenhle Bill je skutečně totálně zostřený. Máš jeho telefonní číslo? Neměli bychom nic proti, když by nám zahrál jeho songy na nějakém intimním soukromém koncertu…"

Bravo 6/2008

30. ledna 2008 v 15:15 | Marti.Kaulitz |  » Scany z časopisů
scan-img736xm2nw4.jpg picture by MartiKaulitz5
scan-img737rd2bf9.jpg picture by MartiKaulitz5

Sweet Tomí

30. ledna 2008 v 15:04 | Marti.Kaulitz |  tom
1723469775i9h2hk7.jpg picture by MartiKaulitz5

Nová fotka kapely

30. ledna 2008 v 14:58 | Marti.Kaulitz |  TokioHotel
new333cqzc.jpg picture by MartiKaulitz5

Bravo RUS 4-2008

30. ledna 2008 v 14:13 | Marti.Kaulitz |  » Scany z časopisů

NRJ interview - 25.01.2008

29. ledna 2008 v 18:55 | Marti.Kaulitz |  ○○ Rozhovory & Články
Reakce na vaši nominaci?
Bill: Jsme super šťastní, super spokojeni a už velmi vzrušeni! Pro nás je to něco obrovského! Ostatní mohli vidět, jaké to pro nás bylo v posledním roce. Bohužel jsem tady nebyl. Hodně věcí mi o tom řekli a taky že to bylo geniální. Jsme skutečně šťastní, být nominováni a hrát ve Francii...Je to úžasné.

Francouzští fanoušci?
Bill: Skutečně díky nim jsme tady nominováni. Nikdy jsme si nepředstavoval něco, jako je tohle! Díky těmle fanouškům budeme zítra se všemi těmi slavnými umělci. Poslední rok na turné jsme zažili skvělé chvíle. Měli jsme skvělé koncerty a tenhle rok pojedeme také na turné do Evropy. Jsme skutečně šťastní, když je znovu uvidíme a připraveni žít v těchto skvělých chvílích. Jsme velmi šťastní, že budeme na NRJ Music Awards!

Jak si vysvětlujete úspěch?
Tom: To je velmi specifický důvod, že mi Bill podal mikrofon. Upřímně, je to díky mě, že jsme tak dobří. Nemůžu říct, proč pouze díky mě, ale upřímně říkám, ale s těma 3 ostatníma "ooh la la nemožné"! Když se podívám a řeknu: "Proč ne, musím to být já!" Ne vážně, hledali jsme důvod proč tři kluci, trochu netypičtí a jeden míň (já), kteří jsou z Magdeburku a dělají spolu hudbu... Skutečně si nedovedeme vysvětlit, proč jsme tak úspěšní. Nemáme na to žádný recept nebo vysvětlení.

Vaše vystoupení na NRJ Music Awards?
Tom: Děláme na něčem, o čem nemůžeme mluvit... Můžeme říct, že jsme zkoušeli pouze jednou a perfektně to nešlo, takže pro nás to bude taky trochu překvapení. Doufáme, že to klapne a zítra se uvidíme!

Le Parc des Princes 20.června v Paříži...
Tom: Překvapení, které můžeme prozradit je, že Georg bude celý koncert nahý, ale ponožky mít bude!
Bill: Je evidentní, že plánujeme hodně věcí, jako design podia. Je pravda, že je Le Parc des Princes obrovské. Je to pro nás velká událost. Bez pochyby to bude něco nezapomenutelného a jsme netrpěliví. Rozhodně uděláme skutečně hodně věcí a po šesti měsících si odpočineme.

Var-matin

29. ledna 2008 v 18:55 | Marti.Kaulitz |  » Scany z časopisů
lastsc10.jpg picture by MartiKaulitz5

Starflast

29. ledna 2008 v 18:40 | Marti.Kaulitz |  » Scany z časopisů
16225346_1201549560_skanirovanie000.jpg picture by MartiKaulitz5

Bill na hotelu v Izraeli

29. ledna 2008 v 17:45 | Marti.Kaulitz |  bill
izrael_13628524qi1.jpg picture by MartiKaulitz5

Co řekli Twins?

29. ledna 2008 v 16:15 | Marti.Kaulitz |  ○○ Rozhovory & Články
TOM: Zbožňuju zvířata a nesnáším, když je někdo týrá! Taky bych byl rád vegetariánem!
TOM: Už jsem měl tolik holek, že jsem to prostě přestal počítat!
BILL: Vždycky když jdu z kina, říkám, že to byl ten nejlepší film, co jsem viděl.
BILL: Už od mých šesti let se mi strašně líbí Nena. Nejradši mám její starší písničky, ale ty nový jsou taky O.K.!
TOM: Naprosto nesnáším 'I Will Always Love You' od Whitney Houston. Tahle písnička mi pije krev!
BILL: Já se nikdy neožením, nikdy nepůjdu do bordelu a definitivně nebudu mít nic s žádným mužem!
BILL: Nesnáším velké kalhoty. Jen v tourbusu máme na sobě všichni velké tepláky. Ale s nima si člověk připadá totálně nahý - protože jsou po kolena když sedíš!
TOM: V 18ti budeme moct pít na party vodku, teď ji musíme zakrývat jablečnou šťávou.
BILL: Mít 18 je upřímně úžasné! Konečně tisk nebude psát, jestli jsem opilý.
BILL: Někdy potkávám fanynky, ony mě znají dokonce stejně tak dobře, jak já sebe.
BILL (na volání fanynky: 'Svléknout, svléknout!') : Ano, tak my se svlékneme, když to vy uděláte taky, všechny do poslední.
BILL: Zaručeně mě vytočí pitomý řeči jako třeba: 'Hej Bille, ty jsi tady? A ne v Tokiu?!' nebo 'Hej, Bille už jsi přemýšlel o změně pohlaví?' To mě fakt štve copak ty lidi nenapadá nic lepšího?!'
BILL: Rád bych byl psem, ti se mají dobře: celý den jenom žerou, spí a pořád je někdo hladí.
BILL: Holka musí být cool a taky trochu nedostupná. Musím mít pocit, že o ni musím bojovat!
BILL: Myslím si, že svou pověst získá člověk hlavně tím, jak se chová a obléká. Když mu ale někdo cizí vryje nějaké jméno nebo vlastnosti, nikdy se toho už pořádně nezbaví.
BILL: Georg nosí vlasy dlouhé po ramena, aby skryl svoje velké uši.

NRJ AWARDS 2008: TH sebrali cenu

29. ledna 2008 v 15:43 | Marti.Kaulitz |  News
V sobotu bylo Cannes propůjčeno Côte d'Azur NRJ Music Awards. A vytouženou cenu mohli Bill, Tom, Gustav a Georg shrábnout: Tokio Hotel se mohli v kategorii "Best Band" prosadit proti mezinárdním superstars jako Linkin Park, Maroon 5, P.Diddy und 50 Cent & Justin Timberlake! Bill četl děkovnou řeč ve francouzštině. Kromě toho rockovala "nejlepší kapela" "1000 Meere" live před milionem diváků v hale a televizních obrazovkách.
Bill, Tom, Georg a Gustav by chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří do NRJ hlasovali!
Těšte se: Na youtube kanálu Tokio Hotel bude co nevidět víc z NRJ Awards: Zákulisí: S Tokio Hotel v Cannes...